Domů / Potřebuji něco na / Břicho / Na zažívací potíže

ČAJ FENYKLOVÝ Megafyt 20x1,5g


Žádné hodnocení. Kód: 2039007 Produktové číslo: 8595151943082 SUKL 0059748 Kód SÚKL 0059748
Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při lehkých zažívacích obtížích provázených napětím v břiše, nadýmáním a plynatostí. Přípravek mohou užívat děti od 4 let, mladiství a dospělí.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
40,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ČAJ FENYKLOVÝ Megafyt 20x1,5g

NÁZEV PŘÍPRAVKU

Fenyklový čaj

Foeniculi fructus

Léčivý čaj k perorálnímu podání

SLOŽENÍ

Foeniculi dulcis fructus 1,5 g v 1 nálevovém sáčku

POUŽITÍ

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při lehkých zažívacích obtížích provázených napětím v břiše, nadýmáním a plynatostí. Dále se přípravek tradičně užívá při kašli provázejícím nachlazení k usnadnění vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 4 let, mladiství a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

PŘÍPRAVA

1 nálevový sáček se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 15 min vyluhovat v přikryté nádobě. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Dávkování a délka podávání: Dospělí a mladiství od 12 let: pijí čaj 3x denně. Léčba zažívacích obtíží: přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Pokud příznaky přetrvávají déle než 1 týden, vyhledejte lékaře. Léčba kašle: přípravek užívejte nejdéle 10 dní. Pokud příznaky přetrvávají déle než 5 dní, vyhledejte lékaře. Děti 4-12 let: pijí čaj 2-3x denně. Přípravek je určen pouze ke krátkodobému použití (méně než 1 týden) při mírných příznacích přechodného charakteru. Pokud příznaky přetrvávají déle než 3 dny, vyhledejte lékaře.

Dětem mladším 4 let podávejte pouze po poradě s lékařem!

UPOZORNĚNÍ

Pokud příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného přípravku přetrvávají nebo se objeví nežádoucí účinky, nebo jiné neobvyklé reakce, vyhledejte lékaře. Neužívejte při přecitlivělosti na léčivou látku, na rostliny z čeledi miříkovitých (okoličnatých) (např. anýz, kmín, celer, koriandr, kopr) nebo na anethol. Při užívání se mohou objevit alergické reakce postihující kůži a dýchací systém. Případné použití v době těhotenství a kojení vždy konzultujte s lékařem.

Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.

UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávejte při teplotě do 25 oC v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.